Listopad 2008

Asi tu chvilku nebudu :'(

22. listopadu 2008 v 15:02 | Yominis |  Ostatní
Mame mensi problem s PC, takze se sem asi hned tak nedostanu(stejne to tu nikdo necte, tak proc chvatat :-P). Dokonce i tohle musim psat ze sestry notebooku, ktery nepodporuje hacky a carky, coz me dost stve. Snad to bude spravene co nejdriv a ja sem budu moct konecne napsat, jaky byl maturak, a pridat dalsi generaci MM. Rozhodla jsem se totiz, ze sem budu davat novinky z H!P az potom, co udelam uceleny vypis MM generaci. A ze novinek(ktere jsou kvuli moji pomalosti i pres mesic stare) je opravdu hodne...
Zatim nashle(doufam, ze co nejdriv)
Yominis

Tak je to tu...

10. listopadu 2008 v 19:14 | Yominis |  Ostatní
Hi, I'm Yominis!

Tak je to tady. Nemožné se stalo možným a já si založila vlastní blog.
Až donedávna jsem totiž tvrdila, že blog je totální blbost a všem stránkám, co tohle zakázané slovo obsahovaly, jsem se velkým obloukem vyhýbala. Moje averze proti němu pramení z několika hodně ošklivých šoků, kdy jsem potřebovala něco stáhnout a zničeho nic se mi kurzor myši proměnil ve třpytícího se motýlka, všechno se zbarvilo do růžova a do sluchátek mi strašně nahlas začala hrát Britney Spears, Tokio Hotel nebo Avril Lavigne (ne, že bych proti ní byla nějak extra vysazená, ale když se snaží zpívat duet s Nightwish, co si právě pouštím, tak to zrovna moc dobře nezní). A když už i tohle přetrpím, protože tu písničku stáhnout opravdu potřebuju, dorazí mě komentáře typu:
"Mocinky móóóc miluju tvůj blogísek!" nebo ještě hůř
"Wow, ty wole, twůj blog je fakt wopruz!"
Proboha, já být autorkou toho blogu a mít troškou soudnosti, tak ho hned zruším nebo aspoň smáznu tyhle komentáře...

Ale po čase jsem zjistila, že blogy si zakládají i lidé, o kterých bezpečně vím, že jsou aspoň trošku normální (v tomhle) a že mají přinejmenším trošku vkusu. A tak jsem si nakonec řekla, proč do toho nejít taky.
Takže jsem tady a tohle je můj blog. Nečekejte, že tu budu nějak pravidelně přispívat, jsem přece jenom v maturitním ročníku, takže času je zoufale málo. A taky počítejte s tím, že budu psát většinou o sobě, svém životě, zájmech, známých,...
Pokud se vám to nelíbí, doporučuju zmáčknout takový ten červený křížek vpravo nahoře. Ušetříte si hodně nervů a času.
Jasně, občas se tu objeví nějaká ta písnička na stažení, recenze nebo podobně, ale smiřte se prostě s tím, že jsem sobecká a tohle budu brát spíš jako svůj internetový deník. Člověk se prostě potřebuje občas vypsat.

Fíha, já toho napsala tolik? Tak na to si moc nezvykejte;-
Ale nebojte se, už končím. Zatím se mějte a brzy se ještě ozvu(hodně brzo, protože se toho za poslední dny stalo fakt hodně)